Футболістки з Волині — чемпіонки Кубка дівочої ліги України Ю-16

Жіноча футбольна команда Ладомир
Жіноча футбольна команда "Ладомир" на Кубку дівочої ліги України Ю-16. Фото: Facebook/ЖФЛ Ладомир

Футболістки команди "Ладомир" з міста Володимир Волинської області стали чемпіонками Кубка дівочої ліги України Ю-16.

Про це повідомили на сторінці команди у Facebook. Фінальний етап серед команд до 16 років відбувся 4 березня у Львові.

Суперниками волинянок у фіналі стали футболістки з команди Ліцей з міста Костопіль (Рівненська область). Перший тайм футбольного матчу завершився нічиєю.

Гравчині команди "Ладомир" відкрили рахунок у другому таймі. Зустріч завершилася із результатом 3:0 на користь дівочої команди з Волині. Дубль здійснила волинянка Дар’я Артеменко. Авторка третього голу — Діана Ткачук.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.