Жіноча футбольна команда з Волині "Ладомир" здобула перемогу в черговому турі чемпіонату України

Футбольний матч у Володимирі, 16 вересня 2023 рік. Фото:ЖФК "Ладомир"

Жіноча футбольна команда з Володимира "Ладомир" здобула перемогу над суперницями з Дніпра в шостому турі чемпіонату України.

Про це повідомили на Facebook-сторінці команди. Рахунок матчу 2:1 на користь волинянок.

6 тур Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 23 - 24 років відбувся у Володимирі на стадіоні "Олімп". Волинянки змагалися з командою із Дніпра.

Відкрила рахунок матчу футболістка Юлія Стець на десятій хвилині матчу, зрівняла його на 19 хвилині Наталія Алінкій, на 50 хвилині Божена Дуб забила переможний гол.

У зв'язку з воєнним станом в Україні матч проходитиме без глядачів.

Що відомо про футбольну команду "Ладомир"

Спортсменки футбольної команди "Ладомир" стали чемпіонками України з футзалу серед дівочих команд WU-13 Вищої ліги у сезоні 2021 року.

У чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд 2023 року переможцем став волинський клуб "Ладомир".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.