"Волиньелектрозбут" оновив особистий кабінет споживача. Як зареєструватися

"Волиньелектрозбут" оновив особистий кабінет споживача. Як зареєструватися

З 27 лютого "Волиньелектрозбут" оновив для споживачів систему реєстрації. Волинянам потрібно перереєструватися в новому особистому кабінеті.

Про це Суспільному розповіла директорка Оксана Гентіш.

З її слів, у новому особистому кабінеті можна отримати або згенерувати рахунок, побачити наявність чи відсутність заборгованості, сплатити за послугу електропостачання та проконтролювати врахування платежів.

Щомісячні показники лічильника потрібно вносити в особистий кабінет оператора системи розподілу, яким для більшості волинян є "Волиньобленерго".

Чим відрізняються особисті кабінети "Волиньелектрозбут" та "Волиньобленерго"

В особистому кабінеті оператора системи розподілу "Волиньобленерго" з 18 січня також відбулися оновлення особистого кабінету споживача. За допомогою цього ресурсу можна:

  • передати показання;
  • визначити обсяги споживання;
  • отримати інформацію про прилади обліку.

Серед 100% споживачів електроенергії на Волині є незначний відсоток клієнтів двох інших операторів системи розподілу — це АТ "Укрзалізниця" та ДП "Регіональні електричні мережі".

Що потрібно зробити для перереєстрації

Для перереєстрації потрібно перейти за посиланням. Важливо: після реєстрації в оновленій абонкнижці потрібно активувати свій особовий рахунок!

Для активації особового рахунку побутові споживачі електроенергії мають додатково вказати код підтвердження – останні 5 цифр ЕІС-коду або суму останнього платежу. Цю інформацію можна знайти на квитанції

Для активації особового рахунку підприємства та установи мають додатково вказати код активації. Код активації можна отримати у відділі укладення договорів зі споживачами ТОВ "Волиньелектрозбут" або у працівників ЦОК. Додатоково за Вашим бажанням код активації може бути наданий наручно, відправлений на електронну пошту, вайбер тощо.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок