Втрати Волині: на війні загинули ще п'ятеро військовослужбовців

Втрати Волині: на війні загинули ще п'ятеро військовослужбовців

26 лютого в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро бійців з Волині: Сергій Дімітров, Тарас Сокол, Сергій Литвинчук, Олександр Пашківський, Юрій Оверчук.

Сергій Дімітров

23 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець із села Липне Сергій Дімітров, повідомили у Сильненському старостинському окрузі.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Сергій Дімітров
Сергій Дімітров.

Захиснику було 43 роки. Відомо, що останній бій боєць прийняв біля населеного пункту Ласточкине Покровського району Донецької області. дату і місце прощання з Сергієм Дімітровим повідомлять додатково.

Тарас Сокол

Полеглому у бою військовослужбовцю з села Чорниж Тарасу Соколу був 31 рік. Як повідомили у Колківській громаді, волинянин служив у війську з червня 2023 року.

Загинув боєць ЗСУ з Волині Тарас Сокол
Тарас Сокол.

23 лютого 2024 року поблизу Херсонської області волинянин отримав важкі поранення. Наступного дня боєць помер у реанімаційному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги. В громаді оголосили триденну жалобу. У Тараса Сокола залишилися дружина і двоє маленьких синів.

Сергій Литвинчук

27 лютого у селі Звірів відбудеться прощання з 44-річним військовослужбовцем Сергієм Литвинчуком, повідомили у Підгайцівській громаді.

Загинув боєць ЗСУ Сергій Литвинчук
Сергій Литвинчук.

Стрілець-оператор загинув під час мінометного обстрілу 23 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Невське Луганської області. Сергія Литвинчука поховають у рідному селі.

Олександр Пашківський

Про втрату також повідомили у Луцькій громаді. Від поранень, які отримав у бою, боєць помер 25 лютого в одній з лікарень Луцька.

Від поранень помер боєць Олександр Пашківський
Олександр Пашківський.

Полеглому захиснику було 38 років. 27 лютого Олександра Пашківського поховають на кладовищі села Баківці.

Юрій Оверчук

Військовослужбовець Юрій Оверчук — теж із Луцької громади. Молодший сержант загинув 21 лютого під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни Донецької області.

Загинув боєць з Луцька Юрій Оверчук
Юрій Оверчук.

45-річний військовослужбовець служив на посаді командира машини механізованого взводу. Прощання з Юрієм Оверчуком відбудеться 27 лютого.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок