На Волині дозволили проводити спортивні й культурні заходи з глядачами

На Волині дозволили проводити спортивні й культурні заходи з глядачами

На Волині скасували обмеження на присутність глядачів під час культурних, фізкультурно-оздоровчих заходів і спортивних змагань в умовах воєнного стану за умови дотримання додаткових заходів безпеки.

Про це під час засідання Ради оборони області розповів начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Юрій Погуляйко.

У рішенні йдеться про різноманітні заходи, в тому числі чемпіонати, кубки, всеукраїнські змагання з різними віковими групами як учасників, так і глядачів. Такі зміни затвердило Міністерство молоді та спорту України, і зараз ці зміни внесли до наказу "Про проведення спортивних заходів в умовах воєнного стану".

Також в ОВА зазначили, що розробили пам'ятку, у якій визначили порядок та процедуру проведення масових заходів на місцевому рівні. Йдеться зокрема про доступ до укриттів і час евакуації, використання металодетекторів на заходах, де кількість глядачів перевищує 1 000 осіб, наявність кімнат для зберігання речей чи камер схову під час проведення заходів з великою кількістю учасників тощо.

"Якщо культурний, фізкультурно-оздоровчий чи спортивний захід відбувається на території кількох територіальних громад, необхідне погодження з районними військовими адміністраціями. Якщо це чемпіонати чи інші заходи обласного рівня, то з обласною військовою адміністрацією", — сказав Юрій Погуляйко.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок