На Волині вилучили фальсифікований алкоголь і сигарети на 1,5 млн грн

На Волині вилучили фальсифікований алкоголь і сигарети на 1,5 млн грн

Алкоголь сигарети Волинь
Вилучена партія підробленого алкоголю та сигарет, Волинська область, 15 лютого 2024 року. ФОТО: ТУ БЕБ у Волинській області

На Волині наклали арешт на контрафактний алкоголь, спирт і сигарети, які знайшли під час обшуків. Орієнтовна вартість вилученого становить майже 1,5 мільйона гривень.

Волиняни, причетні до продажу підакцизної продукції, зберігали товари у будинку й складських приміщеннях, повідомили в пресцентрі теруправління Бюро економічної безпеки (БЕБ) в області.

Загалом вилучили понад 1,1 тисячі літрів спирту й лікеро-горілчаних виробів і 14 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку, а також автомобіль, який використовувався для зберігання товару.

На Волині вилучили та заарештували фальсифікований алкоголь і сигарети на 1,5 млн грн
Партія вилученого алкоголю. ФОТО: ТУ БЕБ у Волинській області

У БЕБ додали, що причетні до фальсифікату особи раніше вже притягувалися до відповідальності за вчинення аналогічного порушення.

Наразі досудове розслідування за статтями про незаконне зберігання та збут підакцизних товарів та зберігання з метою продажу триває. У разі доведення вини причетним загрожує позбавлення волі від п’яти до 10 років із конфіскацією майна.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок