Під час комендантської години на Волині діятимуть перепустки нового зразка

Під час комендантської години на Волині діятимуть перепустки нового зразка

З 1 лютого на Волині діятимуть перепустки нового зразка. Для переміщення по території Волині в умовах комендантської години необхідно отримати нову перепустку.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Виготовлення бланків перепусток організовує Луцький зональний відділ Військової служби правопорядкуспеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України. на підставі письмової заявки, адресованої начальникові обласної військової адміністрації та комендантові області.

Прийом громадян комендант області здійснює в приміщенні Луцького зонального відділу ВСПВійськова служба правопорядку у вівторок та четвер з 15:00 по 18:00.

Перепустка надається людям та на спеціальні автомобілі медичної, пожежної, інкасаторської та аварійних служб, а також для машин підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів на території області, волонтерам, які здійснюють транспортування гуманітарної допомоги через Волинь.

Термін виготовлення, видачі та заміни перепустки не може перевищувати 20 робочих днів.

Що відомо про комендантську годину на Волині

На Волині з 24 лютого була запроваджена комендантська година. Майже місяць вона діяла з 22:00 до 7:00 ранку. З 22 березня її скоротили і призначили з 23:00 до 06:00 години ранку.

З 25 травня тривалість комендантської години на Волині скоротили ще на одну годину. Нині вона діє з 23:00 вечора до 05:00 ранку.

У новорічну ніч комендантську годину не скорочували та не змінювали її час.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок