Зроблений під замовлення байк волонтери у Луцьку продають під час благодійної лотереї

Зроблений під замовлення байк волонтери у Луцьку продають під час благодійної лотереї

Зроблений під замовлення мотоцикл волонтери виставили на благодійну лотерею.

Майстер Андрій Корнійчук розповів Суспільному, що складав його для сина луцького скульптора Миколи Голованя Миколи-молодшого. До цього часу байк належав родині Голованів, яка й передала його, щоб допомогти Збройним Силам, говорить вдова митця Тамара Филимонівна.

Тамара Филимонівна Головань
Тамара Филимонівна Головань. Фото: Суспільне Луцьк

Роботу над мотоциклом Андрій Корнійчук завершив уже після смерті свого товариша Миколи Голованя як пам’ять про нього.

"Мотоцикл К-750, Київський мотозавод. Дуже популярний свого часу серед байкерів України та за кордоном. Мотоцикл в доброму стані, він майже не їздив, стояв у майстерні. Тому, можна сказати, що він є новим, унікальним", — каже майстер.

Майстер Андрій Корнійчук
Майстер Андрій Корнійчук. Фото: Суспільне Луцьк

Андрій Корнійчук каже, що зробив повне технічне обслуговування байка. Він повністю готовий, щоб сідати та їхати.

"В даному мотоциклі з фабричної версії залишився мотор, коробка і редуктор. Все інше вироблялося в кастомних зроблений на замовлення спеціально для конкретного клієнта за його специфікаціями, на противагу серійному, масовому виробництву.майстернях, багато чого вироблялося мною, більшість мотоцикла – це хенд-мейд", — каже чоловік.

Кастомний мотоцикл
Більшість деталей мотоцикла — унікальні та неповторні. Фото: Суспільне Луцьк

Волонтер Павло Цапюк розповідає: цей мотоцикл виставили як лот у благодійній лотереї. Двоколісного може виграти той, хто зробить донат на спеціальну банку "Байк 100". Задонатити треба щонайменше тисячу гривень. Кількість таких донатів необмежена, каже Василь Цапюк.

Гроші, які будуть зібрані, будуть витрачені на закупівлю евакуаційного джипа для хлопців 53-го батальйону 100-ї бригади і на десять дронів-бомберів – для хлопців з роти ударних безпілотників цієї ж бригади.

Волонтер Павло Цапюк
Волонтер Павло Цапюк.

"Розіграш байка триває до 22 години 26 січня. Люди охоче по тисячі закидають. Якщо не назбираємо, буде не вистачати якоїсь сотні тисяч – не біда. Продовжимо. Байк отримає свого переможця. Ми просто в інших проєкт дофінансуємо ці потреби", — розповідає волонтер.

Павло Цапюк говорить, що зібрати потрібно орієнтовно 500 тисяч гривень. Охочі виграти байк і просто небайдужі вже почали переказувати гроші на благодійний рахунок.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок