На торгах за понад 8 млн. грн продали діючу базу відпочинку на Світязі. Хто став новим власником

На торгах за понад 8 млн. грн продали діючу базу відпочинку на Світязі. Хто став новим власником

На Волині продали діючу базу відпочинку на озері Світязь, яку виставив на приватизацію Фонд держмайна України (ФДУ).

Аукціон в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі" відбувся 4 квітня, повідомляє сайт ФДУ. В онлайн торгах взяли участь троє учасників. Стартова ціна об'єкта була 4,8 мільйона гривень.

Переможною у третьому раунді стала ставка приватного підприємства "Ефект", який запропонував за базу відпочинку 8,2 мільйона гривень. Як йдеться у протоколі електронних торгів, кошти за об'єкт переможець торгів має сплатити до 24 квітня 2024 року. Окрім заявленої суми, він також має виплатити ПДВ — 1 640 000 грн.

До 29 квітня 2024 року регіональне відділення Фонду держмайна України має укласти з ПП "Ефект" договір купівлі-продажу об'єкта приватизації.

За даними Youcontrol, приватне підприємство "Ефект" зареєстровано у квітні 2000 року в Луцьку Волинської області, спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель.

Що відомо про приватизацію бази відпочинку на озері Світязь

Базу відпочинку на Світязі, яка є діючою і підключеною до електропостачання, Фонд Держмайна України виставив на приватизацію 14 березня 2024 року, повідомив голова Фонду держмайна Віталій Коваль.

Об'єкт, який розміщений на території 1,35 гектара в урочищі Гряда в Шацьку, включає будівлі площею 675 квадратних метрів та недобудований спальний корпус площею 476 квадратних метрів.

За умовами аукціону, зазначав Віталій Коваль, новий власник зобов’язаний зберегти основний профіль діяльності бази відпочинку щонайменше на 5 років після придбання.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок