На аукціоні у Луцьку на укріплення кордону і допомогу прикордонникам зібрали майже 10 млн грн

На аукціоні у Луцьку на укріплення кордону і допомогу прикордонникам зібрали майже 10 млн грн

На аукціоні у Луцьку зібрали 10 мільйонів на укріплення кордону і допомогу прикордонникам
Аукціон зі збору коштів прикордонникам у Луцьку, січень 2024. Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби

У Луцьку відбувся благодійний аукціон зі збору коштів на укріплення державного кордону в межах Волині і допомогу прикордонникам, які виконують завдання у зоні бойових дій.

Як повідомили у Західному управлінні Держприкордонслужби, під час заходу було зібрано майже 10 мільйонів гривень.

На аукціон представили 30 лотів. Серед них — військові трофеї та футбольні лоти, передані зірками українського і світового футболу.

Найбільше, 1 мільйон 100 тисяч гривень, вдалося виручити за ігрову футболку Андрія Шевченка з його підписом. Повсякденна форма першого командира Луцького прикордонного загону, ветерана Державної прикордонної служби України, генерал-лейтенанта у відставці Аркадія Яворського пішла з молотка за 900 тисяч гривень.

Також серед лотів була футболка з автографами гравців збірної Польщі, її продали за 450 тисяч. Ці кошти підуть на оздоровлення дітей загиблих прикордонників Волині.

Як зазначили у Держприкордонслужбі, усі виручені під час аукціону кошти будуть зараховані на окремий рахунок благодійного фонду "Волинь-2014" і використані для закупівлі спецтехніки та іншого майна для прикордонників. Збір коштів наразі триває.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок