У Луцьку під час одержання хабаря затримали правоохоронця

У Луцьку під час одержання хабаря затримали правоохоронця

У Луцьку на хабарі затримали правоохоронця
ДБР затримало на хабарі правоохоронця, Луцьк, січень 2023. Фото: Державне бюро розслідувань

У Луцьку під час одержання хабаря у розмірі п'ять тисяч доларів США затримали начальника сектору одного з правоохоронних органів Волині.

Як повідомили в Державному бюро розслідувань, суд вже відсторонив його від виконання обов'язків і обрав підозрюваному запобіжний захід — нічний домашній арешт.

Як встановили слідчі, до правоохоронця, який розслідує випадки незаконного заволодіння авто, із заявою звернулася жінка і заявила, що брокерська компанія продала їй крадене авто.

"Правоохоронець вирішив заробити на цій історії і запропонував представнику брокерської фірми заплатити йому. У разі відмови погрожував скерувати матеріали до органу досудового розслідування", — зазначили в Держбюро розслідувань.

Затримано повідомили підозру за ч. 3 ст. 368Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи Кримінального кодексу України. У разі доведення вини правоохоронцю загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок