Волинська боксерка Тетяна Коб стала 14-разовою чемпіонкою України серед жінок

Волинська боксерка Тетяна Коб стала 14-разовою чемпіонкою України серед жінок

Волинянка Тетяна Коб
Волинянка Тетяна Коб виборола титул "Чемпіонки України з боксу-2023" на національних змаганнях у Львові, 25 листопада 2023 року. Фото: Facebook/Volyn Boxing Federation

Спортсменка з міста Ковеля Тетяна Коб вчотирнадцяте здобула золото чемпіонату України, встановивши рекорд за здобуттям чемпіонських титулів України серед чоловіків та жінок (еліта).

"Золото" волинянка виборола на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок на призи срібного призера Олімпійських Ігор Андрія Котельника, що триває у Львові. Про це повідомили в ГО "Федерація боксу Волині".

Фінальні поєдинки з боксу серед жінок завершилися 25 листопада. Ковельчанка Тетяна Коб змагалася у ваговій категорії 50 кілограмів. Їй вдалося перемогти суперниць у трьох поєдинках, зокрема капітана жіночої збірної України з боксу Ярославу Маринчук, яка представляла Хмельницьку область, у фіналі.

Волинська боксерка Тетяна Коб стала 14-разовою чемпіонкою України серед дорослих
Тетяна Коб (праворуч) під час поєдинку з Ярославою Маринчук (ліворуч). Фото: Facebook/Volyn Boxing Federation

Волинська боксерка стала абсолютною чемпіонкою національних змагань та отримала право брати участь у ліцензійних турнірах.

Волинська боксерка Тетяна Коб стала 14-разовою чемпіонкою України серед жінок
Тетяна Коб із нагородою. Фото: Facebook/Volyn Boxing Federation

Як повідомляла громадська спортивна організація "Федерація боксу України", на чемпіонат України з'їхалися 258 найсильніших боксерів і боксерок національного рівня (168 чоловіків та 90 жінок) від 18 до 40 років, які представляють збірні команди майже всіх областей. Цього року чемпіонат присвятили Збройним Силам України.

"В межах цих змагань найкращих представників та представниць боксерської спільноти країни відберуть для формування національної збірної команди України для участі в подальших ліцензійних турнірах з боксу до Олімпійських Ігор 2024", – зазначав на відкритті змагань начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Довідково: волинянка Тетяна Коб — учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, переможниця і багаторазова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок