На міжнародному турнірі в Італії паравеслувальники з Волині вибороли три медалі

Андрій Сивих (ліворуч) та Станіслав Самолюк (праворуч) святкують перемогу. 17 червня 2023. Національний паралімпійський комітет України

В італійському Варезе відбувся кубок світу з академічного паравеслування, де волинські спортсмени вибороли золоту, срібну та бронзову медалі, – повідомили на сторінці обласного центру фізичної культури і спорту "Інваспорт".

З дев'яти українських паралімпійців, які бали участь у змаганнях, четверо – волиняни. Це Анна Айсанова, Станіслав Самолюк, Андрій Сивих і Павло Лягов, які змагалися проти представників 18 збірних світу.

Результати спортсменів у перший день змагань

Станіслав Самолюк у парі з Андрієм Сивих (PR3) – перше місце

Анна Айсанова (PR2) – друге місце;

Павло Лягов (PR1) – третє місце (потрапив до фіналу В, немедальний).

Результати другого дня змагань

Станіслав Самолюк у парі з Дар'єю Котик (PR3) – третє місце

Загалом протягом двох днів виступів паралімпійська збірна України з академічного веслування виборола 5 (дві золотих, дві срібних, одна бронзова) медалей та зайняла четверте місце в загальному заліку.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.