Скільки підприємств переїхали на Волинь у рамках релокації

Скільки підприємств переїхали на Волинь у рамках релокації

Скільки підприємств переїхали на Волинь у рамках релокації
Робітники швейного підприємства, яке переїхало на Волинь із Краматорська, червень 2022. Релоковане підприємство. Фото: Суспільне Луцьк

На Волині наразі функціонують майже 30 релокованих підприємств, ще майже пів сотні – у процесі релокації, – розповів Суспільному заступник начальника обласного управління економічного розвитку Андрій Ткачук.

Загалом в області діють 13 тисяч суб'єктів господарювання.

"Релокованих підприємств у нас небагато у порівнянні з іншими регіонами. Це пов'язано із близькістю кордону із Білоруссю", – каже Андрій Ткачук.

Орієнтовно 50 підприємств, які діяли на території областей, де нині тривають бойові дії, нині у процесі переїзду: "Хтось вже перевозить обладнання, а хтось ще на стадії пошуку вдалої локації", – додав заступник начальника управління економічного розвитку.

У співпраці з громадами для релокованих підприємств підготували орієнтовно 90 локацій, як призначені для розміщення різноманітного бізнесу.

Що відомо

  • Станом на початок березня 800 підприємств релокувалися в Україні від початку повномасштабного вторгнення Росії. Майже 15% з них — на Закарпаття. Такі дані повідомили на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок