Депутати Волиньради ініціюють заборону діяльності УПЦ МП на території області

Депутати Волиньради ініціюють заборону діяльності УПЦ МП на території області

Депутати Волинської обласної ради звернулися до голови із клопотанням про заборону діяльності Української православної церкви, – повідомляють на сторінці облради.

Обранці з фракцій "За майбутнє", ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина" просять у найкоротші терміни скликати позачергову сесію.

На розгляд сесії пропонують винести питання "Про зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності УПЦ МП на території Волинської області".

Також на сайті обласної ради опублікували проєкт рішення "Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо припинення договорів оренди чи користування з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України".

Що відомо

  • У вересні 2022-го на сесії Волинської обласної ради депутати звернулися до Кабміну, Верховної Ради України та Ради нацбезпеки і оборони України із проханням заборонити діяльність Української православної церкви Московського патріархату.
  • В листопаді 2022-го подібне звернення, щодо заборони діяльності УПЦ МП, підтримали депутати Луцької міської ради. Тоді звернення ухвалили 25 із 30 присутніх на сесії депутатів. Двоє обранців утрималися, троє – не голосували.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок