У Луцьку пошкодили скульптури кликунів. Їх відновлюватимуть

У Луцьку пошкодили скульптури кликунів. Їх відновлюватимуть

Оновлено
У Луцьку пошкодили скульптури кликунів. Їх відновлюватимуть
Пошкоджені кликуни. Фото: управління туризму та промоції Луцької міської ради

У Центральному парку культури й відпочинку імені Лесі Українки у Луцьку невідомі пошкодили скульптури кликунів. Їх відновлюватимуть, – розповіла Суспільному начальниця управління туризму та промоції Катерина Теліпська.

З її слів, нині важко спрогнозувати, коли саме скульптури знову будуть встановлені на своє місце, на біговій доріжці у парку.

"Самі скульптури не пошкоджені, їх зрізали", – каже Катерина Теліпська.

Пошкодили кликунів 26 лютого. Після того, як їх зрізали, скульптури викинули. Небайдужий лучанин знайшов їх та заніс і передав черговому Луцького зоопарку.

Людей, які зруйнували скульптуру кликунів поліція встановила ввечері, 27 лютого за допомогою системи відеоспостереження "Безпечне місто". Ними виявилися троє лучан. Двом із них по 19 років та одному 17.

Наразі вирішується питання правової кваліфікації цього порушення. Триває перевірка.

Що відомо

  • Скульптури луцьких кликунів почали встановлювати у Луцьку в 2014-му році. Тоді оголосили конкурс на виготовлення серії скульптур. Усього в місті розміщено 13 кликунів.
  • Кликунів у Центральному парку культури та відпочинку встановили 2022 року.
  • Луцьких кликунів облаштували QR-кодами. За допомогою кодів туристи та мешканці Луцька можуть дізнатися імена та легенди про кожного з кликунів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок