У День закоханих у Луцькому ДРАЦСі подали заявки на одруження вісім пар

У День закоханих у Луцькому ДРАЦСі подали заявки на одруження вісім пар

У День закоханих у Луцькому ДРАЦСі подали заявки на одруження вісім пар
Ярослав Макаревич та Анастасія Глущук на церемонії реєстрації шлюбу в Луцьку, 14.02.2023 року. Фото: Суспільне Луцьк

На реєстрацію шлюбу в День Валентина, 14 лютого, в Луцькому відділі державної реєстрації актів цивільного стану подали заявки вісім пар наречених. Окрім них, цього дня станом на 17:00 взяли шлюб також ще чотири пари, які не були зареєстровані раніше: військові, які мають право на одруження без черги, – розповіла Суспільному обрядовиця Луцького відділу державної реєстрації актів цивільного стану Леся Корець.

З її слів, торік цього дня охочих побратися було більше – 12 пар. Окрім цього, могли прийти і побратися без очікування в місяць військовослужбовці.

У День закоханих у Луцьку на одруження зареєстрували вісім пар молодят
Фото: Суспільне Луцьк

"Кохання переможе! Усі відділи працюють, щоб максимальну кількість пар одружити. Усі військовослужбовці, які сьогодні, бодай на годину могли повернутися до своєї коханої, змогли зареєструвати шлюб", – сказала жінка.

До шлюбу у День закоханих привів свою наречену Олену Звірко військовослужбовець Ярослав Скраль. Чоловік служить на Луцькому аеродромі.

Каже: сьогодні, вперше за час повномасштабної війни одягнув не військову форму, а святкову вишиту сорочку. "Технік літака. Обслуговуємо, ремонтуємо. Ми переможемо, все буде добре! Ми все робимо для того, щоб все було добре", – говорить чоловік.

Зі слів нареченої, взяти шлюб цього дня вирішили через пам'ятну дату. "Хто любить, щиро любить, то війна не заважає, нічого не заважає", – додала жінка.

У День закоханих у Луцьку одружилися вісім пар молодят
Ярослав Скраль і Олена Звірко з дітьми. Фото: Суспільне Луцьк

Із гостей на розписі лише батьки нареченої Наталія та Василь Гашинські. Святкувати весілля дітей, кажуть, поки не будуть: святкуватимуть після перемоги.

Більш гучне весілля сьогодні у Ярослава Макаревича та Анастасії Глущук. Молодята разом три роки і одружитися саме у День закоханих було їх планом. "Я так вирішив по-чоловічому, щоб два рази подарунок не дарити своїй дівчині. Щоб одразу і День закоханих і річниця весілля", – зазначив наречений.

У День закоханих у Луцьку одружилися вісім пар молодят
Ярослав Макаревич та Анастасія Глущук на церемонії реєстрації шлюбу. Фото: Суспільне Луцьк

Цього дня в рамках Всеукраїнської акції "Кохання переможе" всі відділи ДРАЦСу області, зокрема в Луцьку, Ковелі та Володимирі працюють у подовженому режимі: з 8:00 до 20.00.

Загалом цього дня на Волині 50 пар наречених офіційно стали чоловіком і дружиною, – повідомили в пресцентрі обласної військової адміністрації. Серед закоханих – 12 військових.

Що відомо

  • Торік у Луцьку в День закоханих одружилися 12 пар, а загалом Волинь поповнилася 16 новими подружжями. Згодом, 22 лютого, за послугою "шлюб за добу" взяла шлюб 31 пара молодят. Для одруження пари обрали "дзеркальну" дату – 22.02.2022 року. У 2021 році 14 лютого шлюб вирішили взяти 23 пари.
  • 14 січня військовослужбовець Сергій Копищик, який під час виконання бойового завдання втратив обидві ноги, одружився з коханою Світланою Калецькою. Суспільне раніше розповідало історію закоханих.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок