На Волині застосували аварійні відключення світла

На Волині застосували аварійні відключення світла

28 січня "Укренерго" застосувало на території Волині екстрене аварійне розвантаження, – повідомляє "Волиньобленерго".

Аварійні знеструмлення впровадили із 11:15.

Як зазначили енергетики, разом із аварійними в області також застосовують графіки погодинних відключень світла. Відтак, тривалість перерв в електропостачанні може змінюватись.

"Застосовані заходи спрямовані на уникнення хаотичного, некерованого відключення великої кількості споживачів та недопущення виникнення системної аварії", – додали у компанії.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків дивіться ТУТ. Інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Аварійні знеструмлення застосовуватимуть до окремого розпорядження диспетчера "Укренерго".

Що відомо

  • 27 січня на Волині також застосовували екстрені аварійні відключення.
  • В Україні станом на 28 січня обсяг споживання електроенергії дещо зменшився, але дефіцит в енергосистемі залишається значним. Найскладніша ситуація в Одеській області, повідомляє "Укренерго".
  • Внаслідок російської нічної атаки "Шахедами" та масованого ракетного удару зранку 26 січня є влучання та пошкодження обладнання у південному, центральному, південно-західному регіонах. Про це інформує пресслужба "Укренерго".
  • "Укренерго" інформує про проблеми з енергоживленням, спричинені обстрілами, на півдні, в тому числі й в Одеській області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок