Аварійні відключення світла на Волині: "Укренерго" застосовує екстрене розвантаження

Аварійні відключення світла на Волині: "Укренерго" застосовує екстрене розвантаження

На території Волинської області 27 січня з 09:03 до отримання окремого розпорядження диспетчерів "Укренерго" будуть застосовуватися екстрені аварійні відключення світла, – повідомляють у "Волиньобленерго".

Будуть паралельно застосуватися графіки погодинного та аварійного відключення. Тривалість перерв в електропостачанні може змінюватись.

Графіки аварійного відключення — це не графік із датою і переліком населених пунктів, це перелік ліній електропередач, які підпадають під негайне відключення у разі отримання відповідного розпорядження.

Такі графіки застосовують, коли є дефіцит обсягів виробництва електроенергії та потрібно швидко знизити навантаження на об’єднану енергосистему України за допомогою відключення ліній електропередачі.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків дивіться ТУТ. Інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Що відомо

  • 26 січня на Волині також застосовували екстрені аварійні відключення.
  • Внаслідок російської нічної атаки "Шахедами" та масованого ракетного удару зранку 26 січня є влучання та пошкодження обладнання у південному, центральному, південно-західному регіонах. Про це інформує пресслужба "Укренерго".
  • "Укренерго" інформує про проблеми з енергоживленням, спричинені обстрілами, на півдні, в тому числі й в Одеській області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок