Дорожчають фрукти, м'ясо та риба: як змінились ціни на Волині

Дорожчають фрукти, м'ясо та риба: як змінились ціни на Волині

На споживчих ринках області у грудні ціни на продукти зросли на 0,8 %. Найбільше подорожчали яйця, молоко та соняшникова олія, – повідомили в обласному управлінні статистики.

Найбільше в області за останній місяць 2022-го подорожчало масло, сметана та сир (8,1-1,6 % відповідно). Зросла також ціна на фрукти – на 7,1 %. Окрім того, серед продуктів, які здорожчали м'ясо: свинина, яловичина і телятина в середньому на 1,5 %. Незначне здорожчення й вартості риби – 0,6 %.

Як зазначили в обласному управлінні статистики, водночас на споживчих ринках Волині подешевшало сало, продукти переробки зернових, олія, цукор (на 10,9–0,4%).

Що відомо

  • 20 січня Суспільне розповідало, що ціни на фрукти та їх доставку зросли вдвічі. Окрім того, що логістика здорожчала на 200-250 %, вона до того ж суттєво ускладнилася. Вартість всієї плодоовочевої продукції, крім яблук, виросла через імпорт, який прив’язаний до валютного курсу.
  • В листопаді обласне управління статистики теж повідомляло про значне здорожчання курячих яєць. Попереднього місяця їх ціна зросла на понад 60 %.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок