Переселенців у Луцьку одягають на зиму

Переселенців у Луцьку одягають на зиму

Переселенців у Луцьку одягають на зиму
Теплий одяг для переселенців у Луцьку. Фото: Суспільне Луцьк

У центрі взаємопідтримки, що працює у Луцькому відділі реєстрації актів цивільного стану, переселенці можуть отримати теплий одяг на зиму, – розповіла Суспільному керівниця міського управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

З її слів, наприкінці минулого тижня дитяча місія України передала до Луцька понад 16 тонн гуманітарної допомоги від благодійників. Це теплий одяг та взуття для дітей, жінок і чоловіків.

Переселенців у Луцьку одягають на зиму
У центрі взаємопідтримки є теплі речі для жінок, чоловіків та дітей. Фото: Суспільне Луцьк

Гуманітарну допомогу розмістили на третьому поверсі Луцького відділу реєстрації актів цивільного стану. У коробках – вживані речі у відмінному стані, які пройшли термічну обробку.

"Отриману допомогу – відкриваємо дані коробки й сортуємо. Зимове надаємо громадянам, спускаємо в центр надання допомоги, а літнє ми відкладаємо для наступного сезону", – розповідає начальниця відділу соціальної роботи Луцької міської ради Людмила Носкова.

Переселенців у Луцьку одягають на зиму
Людмила Носкова сортує теплі речі для переселенців. Фото: Суспільне Луцьк

24-тирічна Юлія Тіназова – з міста Токмак Запорізької області. З чоловіком та двома дітьми: шестирічним сином і дворічною донькою до Луцька приїхали у квітні. Каже: у доньки тяжка хвороба, а син після перебування у підвалах та вибухів почав заїкатися, нині лікуються. Центр взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб у Луцьку, – говорить, – відвідує за потреби. Нині прийшла за ковдрами і зимовими куртками для дітей.

Переселенців у Луцьку одягають на зиму
Переселенка з Токмака Юлія Тіназова. Фото: Суспільне Луцьк

Отримати теплі речі та взуття у центрі взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб можуть не лише переселенці, а й луцькі родини, які опинилися у складних життєвих обставинах – каже Ліна Галан.

За вісім місяців повномасштабної війни тут видали потребуючим 180 тонн продуктів та понад 100 тонн одягу та взуття.

Що відомо

  • Одяг, їжу та психологічну допомогу можуть отримати в приміщенні Луцького РАЦСу ті, хто приїхав до Луцька з окупованих територій чи міст, де точаться бої. Волонтерський центр допомоги тут працює від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
  • Також тут з березня працює інтеграційна кімната для дітей переселенців. Це садочок, де на короткий термін – годину чи більше, можна залишити дитину, поки батьки вирішують справи, пов’язані із вимушеним переїздом.
  • На початку червня у центрі взаємопідтримки внутрішньопереміщених людей відкрили стійки для вагітних. Тут майбутні мами можуть швидко знайти для себе необхідний новий одяг.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок