На Волині знайшли роботу більше 30 переселенців. Яка ситуація на ринку праці

На Волині знайшли роботу більше 30 переселенців. Яка ситуація на ринку праці

На Волині знайшли роботу більше 30 переселенців. Яка ситуація на ринку праці
. Фото ілюстративне: УНІАН

На Волині станом на 11 квітня 31 житель з інших регіонів знайшов роботу, – розповів Суспільному директор обласного центру зайнятості Роман Романюк. З його слів, наразі кількість вакансій в області значно зменшилася, як і рівень зарплатні, яку пропонують роботодавці.

Наразі в області є майже вісім тисяч безробітних, за останній місяць кількість, тих, хто втратив роботу, збільшилася на 500.

"23 лютого – крайній мирний спокійний день у цьому році – було 2 700 вакансій. Сьогодні маємо приблизно 530, але 530 живих, актуальних, підтверджених вакансій", – каже Роман Романюк. Додає: нині роботодавці шукають працівників у сферу торгівлі, лікарів, медсестер, операторів автозаправних станцій, швачок, газоелектрозварювальників та водіїв.

На Волині знайшли роботу понад 30 переселенців. Яка ситуація на ринку праці
Луцький центр зайнятості. Суспільне Волинь

З початку воєнних дій у Волинський центр зайнятості з інших регіонів звернулися 544 людини. Киянину Сергію Гукову пощастило знайти роботу. Чоловік влаштувався електромонтером на комунальне підприємство"Луцьктепло".

На Волині знайшли роботу понад 30 переселенців. Яка ситуація на ринку праці
Киянин Сергій Гуков на новому робочому місці. Суспільне Волинь

Суспільному чоловік розповів: приїхавши у Луцьк спершу став на облік у військкомат, потім почав пошуки роботи. Раніше Сергій працював інженером у столичному медцентрі. "Приїхав з дружиною, внуками, дочкою – усіх забрав. Перший день приїхали, була трохи паніка, було багато машин з дітьми, трохи моторошно було", – каже він.

Завдяки новій роботі, каже киянин, може утримувати родину. Зі слів Сергія, в новому колективі йому подобається, колеги його підтримують.

Що відомо

  • З 9 березня Волинський обласний центр зайнятості та його філії повернулися до звичного режиму роботи і відновили особистий прийом громадян.
  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Як повідомив у своєму зверненні Президент Володимир Зеленський, люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14 % пенсії.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок