На Волині відновлюють роботу центри зайнятості

На Волині відновлюють роботу центри зайнятості

На Волині відновлюють роботу центри зайнятості
Суспільне Волинь

З 9 березня Волинський обласний центр зайнятості та його філії повернулися до звичного режиму роботи, — про це повідомили на Facebook-сторінці установи.

Усі центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян і працевлаштування не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості, — йдеться у повідомленні.

Про те, що ситуація в області дозволяє повертатися до роботи більшості бізнесу та підприємцям, раніше повідомив й начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

"Найкраще, що ми можемо зараз робити – це працювати та наповнювати бюджети. Це дасть можливість підтримувати економіку країни та наших військових", — зазначив Юрій Погуляйко.

Фахівці центрів зайнятості роботу шукатимуть не лише волинянам, які втратили роботу, а й внутрішньо переміщеним українцям, які нині вирішили залишитись на Волині.

Що відомо

  • Від початку воєнного стану усі центри зайнятості на Волині працювали дистанційно.
  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Він розповів, що люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14% пенсії.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок