У громаді на Волині добровольці призупинили пошуки зниклого пенсіонера: в чому причина

У громаді на Волині добровольці призупинили пошуки зниклого пенсіонера: в чому причина

У громаді на Волині добровольці призупинили пошуки зниклого пенсіонера: в чому причина
. Суспільне Волинь

У Павлівській громаді місцеві добровольці призупинили пошуки зниклого 71-річного пенсіонера, який має проблеми із пам'яттю, – розповів Суспільному в телефонному коментарі староста сіл громади Валентин Ілов.

"Погодні умови дуже погані: дуже вітер рве і дощ моросить. Ми вже кілька днів людей зриваємо. Зараз не можемо назбирати велику кількість людей. В нас і надії великої немає, що він в лісі десь чи десь заблукував, хіба що забрів десь на хутір", – каже староста.

Зі слів Валентина Ілова, за п'ять днів пошуків у громаді добровольці, рятувальники та правоохоронці обійшли територію навколо села Грушів, далі – від Грушева до Павлівки, до села Трубки, а також до села Самоволя, де проживають родичі пенсіонера. Говорить: також родичі мали перевірити територію ще одного хутора, де проживає знайомий.

Староста сіл Павлівської громади додав: з 17 січня люди планують відновити пошуки пенсіонера, до яких знову залучать місцевих добровольців.

Натомість як зазначив Суспільному телефоном заступник начальника відділу поліцейської діяльності № 1 Вадим Мельничук, правоохоронці і родичі безперервно продовжують розшукувати чоловіка у ближніх селах. Станом на 14:00 14 січня пенсіонера не знайшли.

Що відомо

  • Як розповіли Суспільному родичі зниклого Володимира Ткачука, чоловіка востаннє бачили у вівторок, 4 січня. Спершу пенсіонера шукали власними силами. 7 січня рідні звернулися у поліцію.
  • 11 січня до пошуків чоловіка долучилися майже сотня людей. Правоохоронці також оглядають територію ближніх сіл у Львівській області.
  • Як повідомили на сайті Нацполіції Волині, чоловік був одягнений в шапку-вушанку чорного кольору, куртку коричневого кольору з хутряним коміром, чорні штани, светр сірого кольору, сорочку в клітку.
На початок