Волинянка стала переможницею 21-го Радіодиктанту національної єдності

Волинянка стала переможницею 21-го Радіодиктанту національної єдності

Волинянка стала переможницею 21-го Радіодиктанту національної єдності
. Фото: Суспільне мовлення

Жителька села Комарове Ковельського району Галина Шура стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту. Про перемогу жінки стало відомо під час прямого ефіру на "Українському радіо".

Жінка написала текст без жодної помилки. Це вже друга її перемога у Радіодиктанті.

Суспільному Галина Шура телефоном розповіла, що 36 років працює вчителькою української мови та зарубіжної літератури у сільській школі. Радіодиктант, каже жінка, писала вдруге у житті.

"Вперше писала радіодиктант з дітьми, цього року – сама, бо було дистанційне навчання. До написання диктанту готувалася. Слухала тексти Андруховича та вивчала його манеру написання текстів", – розповіла переможниця.

За перше місце і відмінне знання рідної мови Галина Шура отримає у подарунок диплом та книги з підручниками від одного із українських видавництв.

Всього цього року на перевірку до "Українського радіо" надійшло 14 573 листи з текстом диктанту. З них 1 824 — у паперовому вигляді та 12 749 — на електронну пошту.

Що відомо

  • У день української писемності та мови, відбувся 21-ий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який організовує Національна суспільна телерадіокомпанія України, зокрема "Українське радіо".
  • Текст радіодиктанту "Слідом за пам’яттю" написав і прочитав в ефірі Суспільного письменник Юрій Андрухович. Листи з диктантом упродовж доби можна було надсилати паперовим листом і електронною поштою. 11 листопада об 11:00 опублікували текст радіодиктанту національної єдності.
  • Також радіодиктант можна послухати в інтернеті, дивитися на телеканалах UA: Перший та UA: Культура й на каналах регіональної мережі. Крім того, спецпроєкт транслюватиметься на сторінці Українського радіо та корпоративній сторінці Суспільного мовлення у Facebook та на YouTube телеканалу UA: Перший.
На початок