Волинські школи отримали понад тисячу ноутбуків для вчителів

Волинські школи отримали понад тисячу ноутбуків для вчителів

Волинські школи отримали понад тисячу ноутбуків для вчителів
. Ілюстративне фото: pixabay

У навчальні заклади області надійшла партія комп’ютерної техніки в рамках проєкту "Ноутбук кожному вчителю". Загалом вчителі отримали вже 1 277 ноутбуків, — заступниця начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна.

"Ноутбук кожному вчителю" — це спільний проєкт Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України.

Волинь – одна з перших областей, які провели державні закупівлі ноутбуків. Загалом закуплено 2 045 ноутбуків. Тендерні закупівлі закінчились у вересні.

Зі слів Тетяна Соломіної, техніку закупили на умовах співфінансування до загальної вартості 30% — докладало місто та 10% - для шкіл сільскої місцевості.

Згідно з умовами тендеру, доставку комп’ютерної техніки у школи здійснює безпосередньо постачальник. Відтак, у зв’язку з фінансовими та часовими затратами, яких потребує доставка техніки у населені пункти області, ноутбуки доставляють у школи частинами.

"Техніка, яка надходить — високоякісна та швидка, вчителі задоволені", — каже Тетяна Соломіна.

Першу партію техніки освітні заклади Волині отримали на минулому тижні. Протягом 1-2 грудня постачальник здійснив поставку другої — у кількості 566 одиниць. До середини грудня усі вчителі мають отримати ноутбуки, які були закуплені у рамках проєкту.

Що відомо

  • В Міністерстві освіти повідомили, що станом на 26 листопада ноутбуки отримали вчителі з 11 областей. Йдеться про 20 тисяч комп’ютерів.
  • Міністерство цифрової трансформації вирішило перевірити тендери на купівлю ноутбуків для вчителів через спробу розкрадання 300 мільйонів гривень на держпрограмі.
  • Наприкінці листопада в область надійшла перша партія ноутбуків у рамках національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю". Поки Волинь отримала 700 одиниць комп’ютерної техніки.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок