Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19

Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19

Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19
. Суспільне Волинь

У Волинській області станом на 14 вересня на дистанційну форму навчання перейшли 52 класи. Про це Суспільному повідомила заступниця керівника обласного управління освіти й науки Тетяна Соломіна.

Дві школи повністю перейшли на навчання онлайн. Одна в селищі Турійськ та ще одна в селі Піщане Камінь-Каширського району.

З її слів Тетяни Соломіної, причина переходу класів на дистанційну форму освіти – збільшення кількості хворих на коронавірус серед школярів.

"Щодня захворюваність коливається від 2-4 дітей, 1-2 педагоги. Ми не фіксуємо масових захворювань, хоча їх більше, ніж було. На сьогодні маємо семеро хворих за добу, 16 учнів перебувають у стані хвороби, а з 1 вересня – 55 дітей, які були хворі. Маємо двоє вчителів, які захворіли", – каже посадовиця.

Освітянка додає: загалом від початку навчального року на COVID-19 в області занедужало 35 школярів та двоє педагогів. "Минулого року дорослі більше хворіли, ніж діти. Початок навчального року показав, що ця хвороба добралася і до дітей", – зазначила Тетяна Соломіна.

У Луцькій громаді на дистанційному навчанні перебуває 14 класів, – розповів Суспільному директор міського департаменту освіти Віталій Бондар. З його слів, хворих на коронавірус виявили у таких школах: № 3, 5, 7, 13, 15, 17, 21, 23 і 24.

Що відомо

  • Волинь потрапила до списку регіонів, у яких динаміка рівня госпіталізацій перевищила граничний показник, встановлений для "зеленої" зони епідеміологічної небезпеки.
  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 66 випадків коронавірусної інфекції. Одна людина померла від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.
  • В обласному тимчасовому інфекційному госпіталі для хворих на коронавірус почали підготовку до початку нової хвилі захворювання на COVID-19.
  • Станом на 1 вересня на Волині лідерами з вакцинації проти коронавірусної хвороби були працівники шкіл Локачинської територіальної громади, де щеплення отримали 68 % осіб.
  • Найбільше від COVID-19 на Волині вакцинуються педагоги та медики.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

На початок