На Волині підтвердили майже пів сотні випадків коронавірусу штаму "Дельта" та один – "Гамма"

На Волині підтвердили майже пів сотні випадків коронавірусу штаму "Дельта" та один – "Гамма"

На Волині підтвердили майже пів сотні випадків коронавірусу штаму "Дельта" та один – "Гамма"
.

Станом на 7 вересня на території області лабораторно підтвердили 47 випадків коронавірусної інфекції штаму "Дельта". Про це під час брифінгу повідомила головна керівниця Центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

Також в одного волинянина діагностували штам коронавірусу "Гамма".

Серед недужих, у яких діагностували "Дельта" – немовля. Дитина занедужала на 17-й день після народження. "В результаті епідрозслідування було встановлено, що усі ці недужі не були щеплені проти COVID-19. Найстаршому хворому – 71 рік", – сказала Наталія Янко.

Зі слів керівниці Центру контролю та профілактики хвороб, епідеміологи намагалися встановити походження штаму "Дельта"у недужих волинян. Наразі відомо, що жоден із них не подорожував за межі країни. "Це свідчить про те, що вірус цього штаму вже активно циркулює всередині області. На жаль перебіг хвороби при цьому штамі досить важкий", – зазначила Наталія Янко.

Під час брифінгу заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук повідомила, що в області стрімко росте число госпіталізованих із підтвердженим COVID-19. "Минулого тижня було 38 людей госпіталізовані, цього тижня вже 135", – сказала чиновниця. З її слів, серед ушпиталених 61 людина потребує кисневої терапії.

Що відомо

  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 33 випадки коронавірусної інфекції. Одна людина померла.
  • Станом на 5 серпня штам "дельта" було діагностовано у сімох волинян. Всі, в кого підтвердився штам, за межі області та країни не виїжджали.
  • Перші зараження Дельтою в Україні зафіксували у другій половині червня. За прогнозами ВООЗ, до кінця серпня "Дельта" може сягати 90% випадків захворювань.
На початок