Незалежно від здобутих результатів: волинські олімпійці та паралімпійці отримають грошові винагороди

Незалежно від здобутих результатів: волинські олімпійці та паралімпійці отримають грошові винагороди

Незалежно від здобутих результатів: волинські олімпійці та паралімпійці отримають грошові винагороди
. Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт". Волинь

Усі олімпійці та паралімпійці, які представляли Волинь на Олімпіаді та Паралімпіаді-2020 у Токіо, незалежно від здобутих результатів, отримають грошові винагороди, – про це інформує Волинська облдержадміністрація.

Грошова винагорода для спортсменів є одноразовою і становить 50 тисяч гривень.

Як повідомляють в ОДА, раніше одноразові винагороди виплачувалися тим учасникам Олімпійських ігор, які зайняли з першого по десяте місця. Щодо паралімпійців, то їм передбачалась виплата винагороди за зайняті з першого по 12 місця.

Раніше ці грошові винагороди спортсмени отримували у наступному бюджетному році. Нині в облдержадміністрації зазначили, що одноразові виплати спортсмени отримають до кінця 2021 року.

Серед волинських олімпійців, які представляли область у Токіо: Марія Повх, Юрій Вандюк, Анастасія Турчин, Яна Беломоіна, Іван Банзерук, Данило Даниленко, Ірина Климець та Марія Сахарук.

На Паралімпіаді-2020 область представляли п'ять спортсменів: Сергій Ємельянов, Марина Мажула, Ярослав Окапінський, Станіслав Самолюк та Юрій Бабинець.

Що відомо

  • На Паралімпійських Іграх-2020 українська збірна завоювала 98 медалей: 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових. Двоє волинян також повернулися з нагородами: Сергій Ємельянов завоював золото у параканое, а Мирина Мажула здобула срібло у цьому ж виді спорту.
  • Легкоатлет з Волині Ярослав Окапінський зайняв шосте місце на Паралімпійських Іграх-2020. У Токіо спортсмен покращив свій особистий результат на одну секунду. Крім Ярослава область на Паралімпіаді представляли ще четверо спортсменів.
  • На Олімпійських Іграх-2020 Україна здобула 19 медалей: 1 золоту, 6 срібних, а також 12 бронзових нагород. Волинь представляли вісім спортсменів

На початок