У Києві судитимуть двох поліціянтів за підозрою у вимаганні хабаря

У Києві судитимуть двох поліціянтів за підозрою у вимаганні хабаря

У Києві судитимуть двох поліціянтів за підозрою у вимаганні хабаря
. Київська міська прокуратура

Прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно двох поліціянтів Управління стратегічних розслідувань Нацполіції Київській області. Їх підозрюють у вимаганні 250 тисяч гривень від керівника охоронної фірми.

Про це повідомляє пресслужба Київської прокуратури.

За версією слідства, двоє службовців Нацполіції, діючи в інтересах третьої особи, вимагали від керівника охоронної фірми 250 тис. грн боргу, що не існує. Керівник фірми нібито мав надати компенсації за начебто не виконання ним домовленостей про здійснення охорони під час збирання врожаю зерна, до яких він не мав відношення.

Після передачі 85 тис. гривень поліціянтів затримали. Як повідомили у прокуратурі, під час затримання правоохоронці намагались втекти.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

У разі доведення провини затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Що відомо

  • У Києві працівники Державного бюро розслідувань 7 листопада 2020 року затримали двох поліцейських за підозрою у вимаганні хабаря від керівника охоронної фірми. Тоді у ДБР повідомляли, що поліціянти вимагали 500 тисяч гривень, тоді як прокуратура повідомляє суму у 250 тисяч гривень.
На початок