На даху укриття Чорнобильської атомної електростанції кілька днів не фіксують осередків тління, проте підрозділи рятувальників ще залишаються на чергуванні.
Про це Суспільному розповіла речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій Київщини Вікторія Рубан.
Рятувальники періодично піднімають дрон з тепловізором, щоб виявити нові можливі осередки тління. Проте кілька днів їх не фіксують.
"Завтра буде спеціальна комісія, яка на місці вирішуватиме, чи повертатимуться підрозділи ДСНС в розташування. Поки роботи по спостереженню тривають, бо площа дуже велика", — сказала Рубан.
Що відомо про атаку дрона 14 лютого
Вночі 14 лютого російський ударний безпілотник із фугасною бойовою частиною влучив в укриття Чорнобильської атомної електростанції. За даними ДСНС, радіаційний фон на майданчику зранку в нормі.
Україна закликала МАГАТЕ активізувати зусилля для запобігання атакам РФ на ядерні об'єкти через атаку Росії на арку укриття 4-го енергоблока ЧАЕС.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що російський безпілотник, який влучив у саркофаг на Чорнобильській атомній електростанції, летів на висоті 85 метрів. На такій висоті радари не можуть відстежити дрони.
Речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков заперечив причетність РФ до удару по ЧАЕС.