Перейти до основного змісту
Ремонт онкодиспансеру в Києві: вартість будматеріалів може бути завищеною у декілька разів

Ремонт онкодиспансеру в Києві: вартість будматеріалів може бути завищеною у декілька разів

Київський обласний онкологічний диспансер
Київський обласний онкологічний диспансер. Київський обласний онкологічний диспансер/Facebook

На капітальний ремонт хірургічного корпусу Київського обласного онкологічного диспансеру витратять майже 224 млн гривень. Роботи профінансують за рахунок позики Європейського інвестиційного банку.

Про це повідомляє видання "Наші гроші" із посиланням на дані у системі Prozorro.

Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації 21 лютого за результатами тендеру замовив ТОВ "Бцремсервіс" капітальний ремонт хірургічного корпусу обласного онкологічного диспансеру у Києві за 223,68 млн грн.

До кінця року планують виконати комплекс робіт, зокрема архітектурні, конструктивні, технологічні та електротехнічні рішення, а також облаштувати опалення, вентиляцію, водопровід, каналізацію, системи зв'язку, пожежну сигналізацію, оповіщення про пожежу, вогнезахист, медичне газопостачання, блискавкозахист і систему протидимного захисту.

Роботи фінансуються за рахунок позики Європейського інвестиційного банку в межах проєкту "Програма для відновлення України", а ПДВ покриють із місцевого бюджету.

Договірна ціна динамічна та включає 1,89 млн грн на додаткові витрати через інфляцію. На закупівлю устаткування та меблів передбачено 101,98 млн грн, що становить 46% від загальної суми договору.

У кошторисі найбільша сума у 8,25 млн грн припадає на невідомі медичні сендвіч-панелі з полімерним покриттям, 52 мм, по 15 388 грн/м².

Видання зазначає, що нещодавно ДП "Архітектурно-будівельний інжиніринг" для реконструкції приймального відділення хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова замовляла сендвіч панелі для фальш-ригеля по 7 473 грн/м², що вдвічі дешевше. А "Хмельницьктеплокомуненерго" замовило стінові сендвіч-панелі ТПК 60 мм по 1 066 грн/м².

Композит 4 мм рахували по 2 442 грн/м². Група компаній "AluOne" продає алюмінієві композитні панелі Aluboard 1250×3200 мм, товщиною 4 мм по 840 грн/м², що втричі дешевше, а компанія "Avers" пропонує композитні панелі TNK Ecobond, 4 мм по 1 272 грн/м², що вдвічі дешевше.

Панелі HPL рахували по 4 075 грн/м², які Дніпропетровська ОДА замовляла на 36% дешевше.

Фальцеві панелі із жерсті з полімерним покриттям, шириною 320 мм, товщиною 0,5 мм замовили по 1 096 грн/м². Інші магазини продають фальцеву покрівлю різних виробників у три-чотири рази дешевше.

"Орієнтовна переплата по зазначених позиціях може складати 8 млн грн. Цих коштів вистачило на 507 нічних дронів Mavic 3T", — йдеться в повідомленні.

Фірма отримала підряд без конкуренції, оскільки на торги більше ніхто не подався.

Раніше "Слідство.Інфо" повідомляло, що ТОВ "Бцремсервіс" отримало аванс від Бородянської селищної ради на ремонт укриття для дітей на території Дружнянської гімназії. Проте аудитори під час перевірки виявили, що там не було жодної споруди цивільного захисту.

Топ дня
Вибір редакції
На початок