Перейти до основного змісту
Кияни скаржаться на проблеми з доступом та неналежні умови в укриттях

Кияни скаржаться на проблеми з доступом та неналежні умови в укриттях

Укриття
Укриття, яке облаштовують в одній зі столичних шкіл . Telegram/Тимур Ткаченко

За місяць роботи у Києві оперативного чат-бота щодо стану та доступності укриттів від містян надійшло 47 звернень. З них 55% стосуються проблем з доступом, 30% — неналежних умов. Найбільше нарікань у Солом'янському та Шевченківському районах.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

За його словами, звернення, які кияни залишають у чат-боті @KyivShelterBot відразу потрапляють до голів РДА. На місці проводиться інспектування, за результатами — доповідь.

Начальник КМВА також запевнив, що відтепер також через "Київ цифровий" запити щодо стану укриттів опрацьовуватимуться негайно. Для цього створено новий алгоритм реагування.

Окрім цього посадовець поінформував, що проінспектував облаштування укриттів у столичних закладах освіти. Відвідав ліцей №41 та школу №102, де зведені до сховища.

"У ліцеї №41 в середмісті Києва триває будівництво об'єкта. Укриття площею 1200 кв. м буде розраховано на 580 місць...Укриття в школі №102, в якому також проведена перевірка, вже використовується. Завдання щодо облаштування повноцінного сховища було поставлене раніше", — йдеться у дописі посадовця.

4 січня начальник КМВА Тимур Ткаченко доручив провести аудит щодо доступності столичних укриттів та напрацювати алгоритм реагування, якщо до них неможливо потрапити.

Раніше повідомлялося, що у закладах освіти столиці розширюють системи відеоспостереження та забезпечують інтернетом шкільні укриття. Сьогодні у школах і дитячих садках працює понад 3,5 тисячі відеокамер.

Топ дня
Вибір редакції
На початок