Начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць. Під час зустрічі, зокрема, обговорили безпекову ситуацію в регіоні, наслідки російських обстрілів, енергетичну сферу та результати відбудови області.
Про це повідомляє пресслужба КОВА.
"Маємо ще чудову ініціативу — започаткувати побратимство між Київщиною та провінцією Онтаріо та підписати Меморандум про партнерство. Наразі ми активно ведемо діалог з Посольством України в Канаді щодо реалізації цієї ініціативи. Спільна робота відкриє нові можливості для співпраці та розвитку", — сказав Кравченко.
Зазначається, що начальник КОВА також запропонував створити онлайн платформу для бізнесу. Там підприємці, компанії та виробництва матимуть можливість інформувати про свої продукти та послуги. За словами Кравченка, під час зустрічі також обговорили залучення канадських інвестицій в економіку області.
"Економіка, що працює — одна зі складових перемоги України. Насамперед йдеться про оборонно-промисловий комплекс. Спільні проєкти можуть зміцнити нашу безпеку та сприяти економічному розвитку", — зауважив очільник адміністрації.
Також під час зустрічі обговорили питання щодо облаштування укриттів та потреби закладів охорони здоров'я Київщини у сучасному обладнанні, щоб надавати населенню якісні медичні послуги.
У лютому цього року повідомлялося, що Канада допомагатиме в інклюзивному, соціальному та економічному відновленні Київщини. Зокрема, до участі у проєкті відібрали чотири громади регіону. Загалом іноземці допоможуть відновити 19 територіальних громад України.
У березні Київська область та штат Вашингтон (США) підписали Меморандум про співпрацю. Це був перший документ в історії співробітництва між українським регіоном та американським штатом, поінформував тоді очільник КОВА Руслан Кравченко. За його словами, спільна мета полягає, зокрема, у зменшенні втрат, спричинених російськими військами, відновленні економіки України та розширенні інвестицій.
У вересні стало відомо, що Канада та Франція домовилися спільно допомагати Україні протистояти російській агресії у кіберпросторі, а також сприяти управлінню міжнародними кризами та конфліктами, у тому числі в кібернетичній сфері.