У Києві двох поліцейських затримали за підозрою у вимаганні хабаря

У Києві двох поліцейських затримали за підозрою у вимаганні хабаря

У Києві двох поліцейських затримали за підозрою у вимаганні хабаря
. Київська міська прокуратура

У Києві працівники Державного бюро розслідувань затримали двох поліцейських за підозрою у вимаганні хабаря від керівника охоронної фірми. У ДБР кажуть, що йдеться про 500 тисяч гривень, тоді як прокуратура повідомляє суму у 250 тисяч гривень.

Як повідомляє прокуратура Києва, двоє оперуповноважених Управління стратегічних розслідувань у Київській області ДСР Департамент стратегічних розслідуваньНацполіції вимагали від керівника охоронної фірми 250 тисяч гривень компенсації за начебто не виконання домовленостей про здійснення охорони під час збирання врожаю зерна, до яких він не мав відношення.

У Києві двох поліцейських затримали за підозрою у вимаганні хабара
У Києві двох поліцейських затримали за підозрою у вимаганні хабара. Фото: Прокуратура Києва

Після передачі частини суми – 85 тисяч гривень – поліцейських затримали, хоча вони намагались втекти. Нині вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

У разі доведення провини затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Що відомо

  • Начальника одного зі структурних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Чернігівській області затримали під час передачі хабаря.
  • Він пообіцяв іншій особі, що за грошову винаголоду низка посадовців не перевірятимуть дотримання будівельних норм на певному об’єкті.
  • А В Херсоні Служба безпеки викрила слідчого відділу поліції, який за 3 тисячі доларів обіцяв потерпілому у кримінальному проваджені за фактом шахрайства безперешкодне зняття арешту з його квартири.
На початок