Продавали нерухомість на Київщині: правоохоронці викрили організоване угруповання

Продавали нерухомість на Київщині: правоохоронці викрили організоване угруповання

Київська обласна прокуратура скерувала до суду звинувачення стосовно організатора та восьми учасників угруповання. Їх підозрюють у шахрайстві та використанні підроблених документів.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури.

Слідство встановило, за розробленою організатором схемою, учасники злочинної групи використовували підроблені документи та розпоряджались об’єктами нерухомості та земельними ділянками, які їм не належали.

"Вони оформляли право власності на підконтрольних осіб і відчужували майно покупцям. Отримані кошти розподіляли між собою", — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зауважили, що у такий спосіб підозрювані заволоділи майном на загальну суму понад 4 млн грн. Йдеться про 24 земельні ділянки, квартиру і будинок на території Бориспільського, Бучанського та Броварського районів Київської області.

За шахрайство та використання підроблених документів (ч.4 ст.190, ч.3 ст.28, ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України) підозрюваним загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці викрили шахраїв, які намагалися продати квартиру в Києві на Оболонській набережній за 5,8 млн гривень. На той час власниця була в іншому місті. Фігуранти спочатку підробили документи на іншу "власницю", а потім підозрюваний чоловік "придбав" цю квартиру. Надалі він вже як власник нерухомості спробував її перепродати.

На початок