Вкрав гроші з весільного подарунка молодят: у Києві судитимуть охоронця приватного будинку

Вкрав гроші з весільного подарунка молодят: у Києві судитимуть охоронця приватного будинку

У столиці перед судом постане 43-річний чоловік, який працював охоронцем будинку в сімейної пари. Його підозрюють у пограбуванні оселі господарів, доки ті були у від'їзді.

Про це інформує поліція Києва у Facebook.

Мешканці приватного будинку в Подільському районі Києва навесні 2024 року звернулись до правоохоронців з повідомленням про зникнення грошей зі свого помешкання. Заявників тривалий час не було вдома. Після повернення подружжя виявило нестачу близько 230 тисяч гривень, які були подаровані їм на весілля.

Після з'ясування всіх обставин слідчі запідозрили, що до крадіжки може бути причетний 43-річний охоронець будинку. Чоловік мав вільний доступ до помешкання своїх роботодавців і впродовж восьми місяців брав зі схованки їхні кошти. Чужі заощадження чоловік витрачав на власні потреби.

Слідчі повідомили охоронцю про підозру у серії злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше в Солом'янському районі Києва затримали 22-річного працівника банку. Молодик забрав з каси валютні кошти на суму близько 16 млн гривень і виніс гроші з приміщення під час обідньої перерви.

Правоохоронці також викрили директора компанії з постачання IT-продукції. Він завищив ціну на ґаджети, які закуповували для військової частини.

На початок