Підготовка до нацспротиву: у червні та липні можна буде пройти 1-денне навчання на Оболоні

Підготовка до нацспротиву: у червні та липні можна буде пройти 1-денне навчання на Оболоні

Підготовка до нацспротиву в Києві: у червні-липні буде 1-денний курс навчання на Оболоні
Військова підготовка. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Києві Центр підготовки до національного спротиву починає набір охочих на безплатний одноденний курс на Оболоні. Заняття стартують з 24 червня 2024 року. Їх проводитимуть інструктори "Муніципальної охорони".

Про це повідомляється на сторінці комунальної організації у Facebook.

Курси заплановані на 24-28 червня та 1-5 липня. Заняття триватимуть з 9:30 до 15:30 під керівництвом співробітників "Муніципальної охорони", які мають досвід бойових дій.

Теми навчального курсу:

  • інтерактивний тир. Екіпірування та спорядження бійця;
  • домедична допомога;
  • мінно-вибухова безпека;
  • основи психології;
  • основи топографії та радіозв'язку.

Долучитися до навчання у центрі підготовки до Нацспротиву можливо після реєстрації.

"Центр підготовки до Національного спротиву КО "Муніципальна Охорона" враховує новітні тактики війни та впроваджує нові напрями навчання добровольців територіальної громади Києва", — зазначається у повідомлнні.

Що відомо про підготовку до національного спротиву в Києві

У липні минулого року у столиці всіх охочих почали записувавати на одноденне навчання з підготовки до національного спротиву. Слухачам розповідали про правила поводження з вибухонебезпечними предметами і захист від зброї масового ураження. Охочі також могли пройти стрілецьку підготовку.

У серпні в Києві завершився перший пілотний п'ятиденний курс підготовки цивільного населення в рамках програми Національного спротиву. Кілька десятків курсантів отримали сертифікати про проходження навчання.

З часом безкоштовні заняття з підготовки киян до національного спротиву розгорнули у трьох районах столиці. Одночасно потренуватися можуть до 140 людей.

У жовтні 2023 року Центр підготовки населення до національного спротиву запрацював у Деснянському районі столиці.

У КМДА повідомили, що в Києві протягом 2023 року різні навчання з підготовки до національного спротиву пройшли близько 20 тисяч громадян.

На початок