На Київщині триває набір охочих навчатись у Школі юного археолога

На Київщині триває набір охочих навчатись у Школі юного археолога

Школа юного археолога у Вишгороді: як записати дитину на навчання
Археологічні розкопки. Єсенія Аксьонова. Фото: Суспільне Суми

На Київщині триває набір молоді, яка бажає ближче познайомитись з археологією. На базі Вишгородського історико-культурного заповідника діє Школа юного археолога, яка може навчати до 300 школярів на місяць.

Про це повідомив на брифінгу виконувач обов'язків директора Департаменту культури і туризму Київської ОДА Євген Самойленко.

Школу юного археолога заснували в липні 2020 року при Музеї давньоруського гончарства у Вишгороді. Відтоді на її пізнавальні заняття записуються не лише місцеві школярі, а й діти з Києва. Робота закладу не припинялась під час воєнного стану. За весь час існування у школі налічувалось близько 2400 учнів.

На уроках розповідають про історію України та рідного міста і роль археології в дослідженні розвитку людства. Курс містить теоретичну частину і практичні заняття для юних археологів. Зокрема, їм показують роботу лабораторії, яка працює з давніми знахідками і займається їх реставрацією.

За літо на цей навчальний курс планують залучити близько 600-900 учнів.

Заняття в Школі юного археолога почалися 14 червня. Археологічний гурток працює з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 16:00. Запис на заняття за телефоном: 097-690-76-11.

На початок