Підпалили автівки військових: у поліції заявили про затримання у Києві жінки із сином

Підпалили автівки військових: у поліції заявили про затримання у Києві жінки із сином

Спалена автівка
Спалена автівка. Національна поліція

У Києві затримали жінку та її сина, які, за даними правоохоронців, знайшли "додатковий прибуток" через телеграм-канал — на замовлення російських спецслужб вони приїхали у Київ для виконання завдання із підпалу автівок українських військових.

Про це 18 червня повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції столиці.

Зазначається, що підозрюваними виявились 48-річна жителька Чернігівської області і її 14-річний син. Вдень вони відслідковували потрібний транспортний засіб, а вночі за допомогою запалювальної суміші підпалили дві автівки в Шевченківському районі столиці — Mercedes-Benz та Mitsubishi Pajero. Машини належали військовим. Свої дії спільники фільмували на відео, як доказ замовникам про виконане завдання.

Підпалили автівки військових: у Києві затримали жінку із сином
Спалені автівки. Національна поліція

"За результатами оперативно-розшукових заходів ми викрили та затримали жінку у порядку статті 208 Кримінального процесуального Кодексу, а її неповнолітнього сина помістили до Центру соціальної підтримки та реабілітації дітей на час, допоки обом не оберуть запобіжні заходи", — сказав очільник столичної поліції Дмитро Шумейко.

Підпалили автівки військових: у Києві затримали жінку із сином
Підозрювані у підпалах автівок. Національна поліція

Фігурантам оголосили про підозру в умисному знищенні майна, вчиненому шляхом підпалу (ч.2 ст.194 Кримінального кодексу України). Їм загрожує до десяти років позбавленні волі.

На початок