Не платили за оренду: комерційна структура поповнить бюджет столиці на понад 7,5 млн гривень

Не платили за оренду: комерційна структура поповнить бюджет столиці на понад 7,5 млн гривень

Прокурори Київської міської прокуратури відстояли в суді інтереси держави. Комерційна установа має сплатити понад 7,5 млн гривень за користування земельною ділянкою.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Правоохоронці встановили, що підприємець володіє нерухомим майном на комунальній земельній ділянці площею 6,25 га по вул. Сортувальній та вул. Клеманській у Дарницькому районі столиці.

Після того, як фігурант придбав нерухомість, право користування на земельну ділянку він не оформлював і використовував, не сплачуючи при цьому орендну плату.

"Завдяки активній позиції прокуратури та зібраним доказам Господарський суд міста Києва погодився з доводами прокурора, задовольнив позовні вимоги в повному обсязі та стягнув з відповідача понад 7,5 млн гривень несплаченої орендної плати", — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі поінформували, що минулого року з цього ж товариства стягнули більше 9,5 млн гривень. Кошти були сплачені до бюджету міста.

Раніше повідомлялося, що на Київщині викрили підприємицю, яка не сплатила податків на майже 9 млн гривень. Компанія ремонтувала житлові будинки та облаштовувала прибудинкові території. Впродовж року підприємство умисно не сплачувало податок на додану вартість, оскільки директорка не відображала господарські операції в податковій звітності. Згодом жінка придбала у столиці об'єкт нерухомості на "зекономлені" кошти.

На початок