На Київщині відкрився Центр рекрутингу української армії

На Київщині відкрився Центр рекрутингу української армії

Центр рекрутингу української армії
Центр рекрутингу української армії. Білоцерківська РДА

У Білій Церкві на Київщині відкрився Центр рекрутингу української армії. Це вже 23 такий центр в Україні. Там громадяни можуть отримати інформаційно-консультативні послуги щодо служби в силах оборони та за бажанням рекрутуватися на обрану військову частину та посаду.

Про це повідомляє пресслужба Білоцерківської міської ради.

Зазначається, що у таких центрах не роздають повістки, там немає представників ТЦК. Мова йде про інформаційно-консультаційний сервіс для людей. Також у Центрі рекрутингу української армії можна дізнатися про вакансії у війську загалом, а не лише якоїсь конкретної бригади.

"Кожна людина, з огляду на свій попередній досвід, спеціальність, стан здоров'я, вік, побажання, може прийти до Центру рекрутингу і уточнити наявні пропозиції. Визначитися у якому підрозділі проходити військову службу", — сказав уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Він зауважив, що незалежно від того, чи людина отримала повістку для уточнення облікових даних в ТЦК, вона все одно може прийти до рекрутингового центру та сконтактуватися з військовою частиною, взяти рекомендаційний лист і йти до ТЦК уже визначившись з місцем служби, посадою, переліком обов'язків тощо.

Зазначається, що останнім часом питаннями рекрутингу цікавиться дедалі більше жінок, а також молодь віком до 25 років. Вони не підлягають мобілізації, але можуть укласти добровільно контракт на військову службу терміном на 1 рік — відповідно до законодавства.

"На сьогодні мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ становить 20100 грн. Передбачені також відповідні надбавки за звання, посаду, стаж. У системі ЗСУ також є три види доплати: 30 тис. грн (за виконання спеціальних завдань), 50 тис. грн (для офіцерів штабів на передовій) та 100 тис. грн (безпосередньо за участь у бойових діях на передовій). Нещодавно була введена ще одна доплата — 70 тис. грн за повний місяць перебування на передовій", — сказав Бежевець.

За його словами, у першу чергу, потрібні люди на посади, які максимально наближені до ведення бойових дій. Це оператори всіх видів озброєння, стрільці, медики, водії, командири різних рівнів, спеціалісти з технічного та логістичного обслуговування техніки — електрики, механіки тощо.

"Серед запропонованих вакансій є не тільки бойові, а й цивільні професії такі як: кухарі, бухгалтери, діловоди, психологи та інші. З кожним днем перелік ваканції розширюється, і кого цікавить можливість долучитися до української армії, можуть приходити, або телефонувати до нас та дізнаватися наявні пропозиції", — сказала рекрутер Центру рекрутингу української армії у Білій Церкві Інна Фурсенко.

Адреса Центру: просп. Незалежності, 34. Прийом проводиться з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п'ятницю з 8.00 до 15.45. Обідня перерва: 13.00-13.45, вихідні: субота та неділя. Телефон для довідок: (097)77 - 600 - 72.

Раніше повідомлялося, що у Києві в Солом'янській райдержадміністрації відкрився новий Центр рекрутингу до української армії. Це вже 18-й центр загалом в Україні, який створюється місцевими органами влади.

Також інформаційний Центр рекрутингу до ЗСУ відкрили на Центральному залізничному вокзалі Києва. Це лише інформаційна точка, щоб більше людей дізнались про можливість рекрутингу. Адже через столичний вокзал щодня проходить понад 20 тисяч людей з різних куточків країни.

Перший рекрутинговий Центр відкрили у Львові, також вони діють в Дніпрі, Харкові, Полтаві, Запоріжжі та Києві.

На початок