У Києві під час перевірки документів сталася бійка між цивільними та військовими

У Києві під час перевірки документів сталася бійка між цивільними та військовими

У столиці поблизу станції метро "Деміївська" співробітники Національної поліції та ТЦК виявили громадян, які ухилялися від виконання військового обов'язку. Під час перевірки документів сталася бійка між цивільними та військовослужбовцями. У столичному територіальному центрі комплектування розпочали службове розслідування.

Про це повідомляє у Facebook Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Зазначається, що один із чоловіків намагався чинити опір. При спробі його затримати, люди, що були поруч почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям ТЦК. Таким чином громадяни свідомо дали втекти особі, яка порушила закон.

"Один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій, де отримав поранення, не зміг втримати емоцій та намагався вдарити цивільну особу, яка, в свою чергу, продовжувала провокувати конфлікт та перешкоджати законним діям правоохоронців. З приводу цього вже ведеться службове розслідування", — йдеться у повідомленні.

У ТЦК зауважили, що співробітники Національної поліції України та військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки діяли в рамках закону. За перешкоджання мобілізаційним заходам є покарання відповідно до статті 114-1 Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період. Карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми роківКримінального Кодексу України.

На початок