Навчання без перешкод: на столичному Подолі з'явиться ще один інклюзивний центр для дітей

Навчання без перешкод: на столичному Подолі з'явиться ще один інклюзивний центр для дітей

На столичному Подолі з'явиться ще один інклюзивний центр для дітей
Психологічна реабілітація дітей з інклюзією. Facebook/Бучанська міська рада

У Подільському районі Києва утворять філію Інклюзивно-ресурсного центру № 7. Там зможуть навчатися діти з особливими освітніми потребами.

Таке рішення прийняте сьогодні, 30 травня 2024 року, на пленарному засіданні Київської міської ради.

Як зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, наразі в районі діє лише один центр. Цього недостатньо на понад 36 тисяч дітей, які живуть на Подолі.

"Філія, так само як і центр, надаватиме психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги. Завдяки залученню більшої кількості фахівців буде змога ретельніше та в більших обсягах підходити до формування індивідуальної траєкторії розвитку і навчання дітей, спрямованих на подолання освітніх труднощів. Зокрема тих, що виникли внаслідок психологічної травми", — наголосив Валентин Мондриївський.

Раніше повідомлялося, що в Ірпені Київської області відкрили перший безплатний денний реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами. Там також передбачені й лекції та заняття для батьків. Заклад зможе підтримувати близько 300 дітей з інвалідністю та їхніх батьків.

Інклюзивний простір для дітей з особливими освітніми потребами з'явився у Ворзелі. Інклюзивно-ресурсна кімната обладнана спеціалізованими меблями, дидактичними матеріалами та технічними засобами. Її відкрили у філії Ворзельської початкової школи Ворзельського ліцею №10.

На початок