Мавпи та лемури київського зоопарку повернулися до своїх літніх островів

Мавпи та лемури київського зоопарку повернулися до своїх літніх островів

Котячі лемури
Котячі лемури. Київський зоопарк

У Київському зоопарку тварин та птахів поступово переселяють до літніх будиночків та майданчиків. Наразі до літнього помешкання переїхали мавпи та лемури.

Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.

Наразі родина з 6 капуцинівРодина чіпкохвості мавпи. Це невеликі (2-3 кг) рухливі мавпи, які активні вдень. Більшу частину часу капуцини проводять на деревах, перестрибуючи з гілки на гілку. вже насолоджується своєю природною оазою у 250 кв.м. посеред озера. На острові без парканів та огорож ростуть великі розлогі дерева, висотою понад 10 метрів.

У Києві
Капуцин. Київський зоопарк

Між деревами закріплені спеціальні дерев'яні конструкції, для стрибків та прогулянок. Мавпочки мають власний романтичний оглядовий місточок над озером та дерев'яний грибок від спеки і дощу. Для смакування улюбленої їжі для них побудували 4 помости для "пікніків".

У Києві
Капуцин. Київський зоопарк

На двох сусідніх островах, площею понад 100 кв.м. розмістилась сім'я з двох лемурів ВаріЧорно-білий гривастий лемур — харчується квітами, насінням, нектаром, фруктами, комахами. Діти ростуть у гнізді висланому шерстю, яке охороняють батьки. Зазвичай народжуються двійні.. Примати мають свій затишний будиночок для відпочинку, дерев'яний грибок від спеки і дощу та помости для "пікніків". А для активностей та переміщення між деревами закріплені спеціальні канати.

У Києві
Лемури Варі. Київський зоопарк

Четвертий і найбільший острів, площею у майже 300 кв.м. облюбувала велика родина котячих лемурів з 9 особин, серед яких і наші "діти війни" — Байрактар та Джавеліна", — йдеться у повідомленні.

У Києві
Котячі лемури. Київський зоопарк

На їхньому зеленому острові посеред розлогих дерев та кущів встановлено три дерев'яні помости, натягнуто чотири пенькові канати, а також облаштовано штучний водограй грибочок від сонця та дощу.

У Києві
Котячі лемури. Київський зоопарк

Вхід до зоопарку дозволений до 16:30, перебування на території — до 18:00. Центральні квиткові каси працюють у понеділок із 12:00 до 16:30, з вівторка до неділі — з 10:00 до 16:30. Також квитки можна купити онлайн.

У Києві
Котячі лемури. Київський зоопарк

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Столичний зоопарк під час війни приймає тварин, евакуйованих із зони бойових дій. У грудні 2023 року у звіринці облаштували нове житло для сервалів, врятованих від обстрілів на сході країни.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію.

Також у зоопарку організували експозицію із символами 2024 року — "дракончиками". Відвідувачам показують шоломоносних василісків.

Минулої весни у зоопарку створили понад 19 нових родин. А наприкінці 2023 року там з'явилась нова сім'я оленів.

Також у зоопарку мешкає старожил — самцю горили Тоні у 2023 році виповнилося 49 років. Він один із найстаріших представників виду в Європі. Вже понад 20 років Тоні живе у столичному зоопарку.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують показові годування. Зокрема, для тварин організували частування кавунами. Ними ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

Ще жителів зоопарку пригощають яблуками. Серед інших їх дуже полюбляють копитні. Восени тварин годували гарбузами. На вихідних відвідувачі могли побачити, як їдять та граються, зокрема, носухи, єноти та фретки.

На початок