Рух транспорту відновлений: біля ТРЦ "Ocean Plaza" в Києві завершили ремонт тепломережі

Рух транспорту відновлений: біля ТРЦ "Ocean Plaza" в Києві завершили ремонт тепломережі

Аварія на тепломережі в Києві по вул. Антоновича біля ТРЦ "Ocean Plaza": ремонт завершений
Комунальники ліквідували аварію на трубопроводі біля ТРЦ "Ocean Plaza", Київ, 18 травня 2024 р . "Київтеплоенерго"/Telegram

Бригади "Київтеплоенерго" усунули наслідки аварії на тепломережі в районі Либідської площі. Відновлений безперешкодний рух авто і громадського транспорту вулицею Антоновича.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

Під час ремонту тепломережі діаметром 1000 мм, що поблизу ТРЦ "Ocean Plaza", комунальники замінили пошкоджені відрізки труб, засипали місця розриття та підготували проїжджу частину до асфальтування. Наразі рух транспорту здійснюється всіма смугами.

До ремонту залучали три аварійні бригади "Київтеплоенерго" та 14 одиниць спецтехніки. Роботи тривали цілодобово.

У КМДА зазначили, що магістральний трубопровід на вул. Антоновича, де стався порив під час гідравлічних випробувань, експлуатувався з 1987 року.

Що відомо про аварію на тепломережі біля Либідської площі

14 травня 2024 року поруч із ТРЦ "Ocean Plaza" сталося пошкодження магістральної тепломережі діаметром 1000 мм. Рух вулицею довелося тимчасово перекрити. Комунальники замінили частину пошкодженої ділянки.

15 травня під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж на вул. Антоновича сталось нове пошкодження в теплокамері з витоком води назовні.

У КМДА зазначили, що в Києві тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час опалювального сезону.

На початок