На вулицях Білої Церкви модернізують світлофори

На вулицях Білої Церкви модернізують світлофори

У Білій Церкві на світлофорах встановлюють звуковий супровід і безперебійне живлення
Світлофор у Білій Церкві, Київська область, травень 2024 р. Пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади/Facebook

У Білій Церкві на Київщині модернізують світлофори. Їх оснащують звуковими сигналами та елементами безперебійного живлення, аби прилади могли працювати під час перебоїв в електропостачанні.

Про це інформує пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади у Facebook.

На деяких перехрестях міста почали встановлювати світлофори зі звуковим оповіщенням. Цей механізм незамінний для людей із вадами зору. Голосовий запис сповіщає, коли з'являється заборонний сигнал для руху авто і пішоходам можна переходити дорогу. Такі об'єкти сприяють забезпеченню безбар'єрного простору в місті.

Крім того, на кількох найбільш аварійних перехрестях на світлофорах встановлюють обладнання безперебійного електроживлення. З ним рух машин і пішоходів регулюватиметься і в разі аварійних відключень електроенергії.

Таке обладнання монтують на перехрестях:

  • просп. Князя Володимира — вул. Павліченка,
  • вул. 72-ї Бригади — вул. Героїв Небесної Сотні,
  • вул. Сквирське шосе — вул. Волонтерська,
  • просп. Незалежності — вул. Зенітного полку.

Також на вулицях завершуються роботи з диспетчеризації та автоматизації 47 світлофорних об'єктів. Це забезпечить управління, контроль та діагностику світлофорів у разі аварійних ситуацій.

Крім того, комунальники Білої Церкви оновлюють вуличне освітлення на території громади. Звичайні лампи ліхтарів замінюють на енергозберігаючі LЕD-світильники.

У березні у Києві облаштували новий безбар'єрний світлофор на перехресті вулиць Алішера Навої та Воскресенської.

А на початку травня дорожники розпочали будівництво нового світлофорного об'єкта у Святошинському районі столиці.

На початок