На Київщині зареєстрували випадок захворювання на ботулізм

На Київщині зареєстрували випадок захворювання на ботулізм

У Броварському районі Київської області зафіксували випадок зараження ботулізмом. Чоловік захворів після того, як з'їв в'ялену рибу домашнього приготування.

Про це повідомляє у Facebook Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області.

У відомстві нагадують, що на ботулізм можна захворіти після вживання продуктів, які містять отруйні речовини, що виробляються бактеріями ботулізму. Цей токсин є одним з найсильніших з усіх відомих біологічних отрут.

Бактерії ботулізму можуть міститись консервах із м’яса, грибів, овочів та фруктів, які неправильно приготовані в домашніх умовах чи придбані в місцях стихійної торгівлі. Слід відмовитись від споживання консервів зі "здутих" банок чи наявністю плісняви. Також можуть бути небезпечними копченості, солена та в'ялена продукція, яка виготовляється в домашніх умовах.

Симптоми ботулізму:

  • виражена втома, слабкість, запаморочення, нудота, головний біль
  • зниження чіткості зору (неможливо читати дрібний текст), "пелена" перед очима, сухість у роті та горлі, а також труднощі з ковтанням та мовленням
  • блювання, закреп і здуття живота
  • параліч дихальних м'язів.

Що робити, щоб не захворіти на ботулізм

Щоб уберегтися від ботулізму потрібно суворо дотримуватись правил приготування консервів в домашніх умовах та використовувати якісні продукти харчування.

"Остерігайтесь купувати на стихійних ринках і споживати консерви, гриби, солену, копчену і в'ялену рибу, виготовлені в домашніх умовах. Не купуйте в магазинах консервовані продукти із роздутою кришкою",— йдеться у повідомленні.

На початку 2024 року випадок зараження ботулізмом зафіксували у Фастівському районі. Чоловік захворів після вживання рибних консервів.

У листопаді минулого року випадок ботулізму зареєстрували в Бучанському районі Київщини.

На початок