Фортифікації для оборони Київщини: як контролюють будівництво та використання коштів

Фортифікації для оборони Київщини: як контролюють будівництво та використання коштів

Фортифікаційні споруди, зуби дракона
Фортифікаційні споруди на Київщині. Фото: КОВА

Київська обласна військова адміністрація спільно із правоохоронними органами перевіряють, як використовують кошти на будівництво фортифікаційних споруд в регіоні.

Про це повідомив голова ОВА Руслан Кравченко.

За його словами, усі військово-інженерні споруди та лінії невибухових загороджень будують під керівництвом військового командування.

"Це питання також постійно розглядаємо на засіданнях робочої групи "Прозорість та підзвітність" за участі правоохоронців та підрядників", — розповів посадовець.

Кравченко зазначив, що використання державних коштів на будівництво захисних споруд контролюють СБУ, ДБР та НАБУ, а під час перевірок надають доступ безпосередньо до об'єктів будівництва.

Окрім цього, технічний нагляд за процесом будівництва здійснюють представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

"Акти виконаних робіт з будівництва фортифікаційних споруд будуть закриватися лише після проведення будівельно-технічної експертизи державними експертами КНДІСЕ", — підсумував Кравченко.

У Київській області облаштовують фортифікаційні споруди для оборони регіону. Це називають однією з головних цілей політики безпеки. Зокрема, встановили близько 10 тисяч бетонних пірамід.

На початок