Не змогли обрати переможця: у Дарницькому районі Києва достроково завершили конкурс на кращий двір

Не змогли обрати переможця: у Дарницькому районі Києва достроково завершили конкурс на кращий двір

У Дарницькому районі Києва завершився конкурс серед ОСББ і ЖБК на кращий двір: хто переміг
Двір київської багатоповерхівки, який номінували на участь у конкурсі, травень 2024 р. Дарницька РДА/Facebook

У Дарницькому районі Києва достроково завершився конкурс на визначення кращої прибудинкової території ОСББ чи житлового комплексу. Переможця не обрали через спроби фальсифікації голосування.

Про це повідомив у своєму Telegram очільник Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник.

Раніше в районі оголосили конкурс, щоб визначити найкраще облаштовану прибудинкову територію. Містяни мали можливість до 1 травня надсилати фото та опис двору.

У встановлений термін надійшло 45 пропозицій. Серед них координаційна рада з питань сприяння розвитку ОСББ та ЖБК визначила 10 локацій для безпосередньої участі у конкурсі.

Переможця планували обрати шляхом рейтингового голосування у Telegram-каналі. Призом для ОСББ чи ЖБК за найдоглянутіший двір мала стати покупка товарів в одному з гіпермаркетів міста:

  • 1 місце — на суму 70 тис. грн;
  • 2 місце — 20 тис. грн;
  • 3 місце — 10 тис. грн.

Голосування мало тривати до 17 травня 2024 року.

Однак сьогодні, 13 травня, Микола Калашник написав, що під час голосування в соцмережі за найкращий двір використовували ботів, щоб збільшити кількість голосів на користь певних учасників.

"Мета при організації заходу була саме у підтримці ініціативних мешканців, які власними силами роблять територію, а тим самим і світ навколо себе кращим. Неприємно, коли гарна ініціатива набуває іншого забарвлення, коли ми хочемо обманути самі себе, читати в коментарях звинувачення один одного", — зазначив він.

Враховуючи неможливість об'єктивного вибору переможця, організатори конкурсу вирішили розділити призовий фонд серед усіх десяти номінантів порівну.

На початок